Ohlasy

 

    Nejnovější ohlasy jsou na konci stránky, kde můžete připojit i svůj vlastní.
(Pro ověření, že ohlas nevyplňuje automat, prosím o následné vyplnění náhodně generovaných čísel do dolního řádku.)

Napsali o přednáškách:

MŠ Biskupské gymnázium

– Obecní knihovna Větřní

– ZŠ a MŠ Dešenice

– ZŠ Hoštice – Heroltice

– Dům pro seniory Brno, Věstonická

ZŠ Rudíkov

ZŠ Dolní Životice

ZŠ Křetín

ZŠ Kněžmost

ZŠ Ludslavice

MŠ Bruntál, Okružní

MŠ Jakubov u Moravských Budějovic

MŠ Ostrov u Macochy

ZŠ a MŠ Kujavy

ZŠ a MŠ Janské Lázně

 

Následující ohlasy škol jsou vybrány z „Návštěvní knihy“:

Národní muzeum, České muzeum hudby (Bc. I.Konigsmarková):
Přednáška se moc líbila a pochvalně se vyjádřil i odborný pracovník muzea.
   (přednáška pro studenty houslařství a výroby klavírů)

Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady (PhDr. Jaroslava Dunovská):
Velmi oceňujeme propojení různých oborů – hudební výchovy s dějepisem a dokonce i s fyzikou. Zaujalo nás a vysoce hodnotíme možnost hudební nástroje nejenom vidět, ale i sledovat tvoření tónu a slyšet zvuk těchto nástrojů.
Děkujeme za poutavé vyprávění. Přáli bychom všem žákům základních škol i gymnázií, aby se mohli tohoto pořadu zúčastnit.

Výstava hudebních nástrojů v Nedvědici pod Pernštejnem (Jean Jacques, Chambéry, Francie):
Merci beaucoup pour ce cours de musique a Nedvedice.

ZŠ T.G.Masaryka Poděbrady (Mgr.Jindřich Monček):
Byli jsme nadšení. Díky za čerstvý vítr od Brna, který nám přivál mnoho poučného o historii nástrojů, obohatil o spoustu nezvyklých zvuků a tvarů, které jsou ukryty v autentických starých hudebních nástrojích. Vše mělo příjemný spád, okořeněno bodrým humorem.

Cyrilometodějská střední pedagogická škola a gymnázium Lerchova, Brno (MVDr. Helena Múčková):
Děkujeme za úžasné a poutavé přiblížení hudebních nástrojů, stavby a jejich vývoje našim studentům. Přednáška byla pro nás velkým přínosem k probíraným tématům v HV.

ZŠ Otnice (Mgr. Hana Krautová):
Děkujeme za zajímavý výchovný pořad. Pořad byl velice podnětný a inspirující, děti nadšemě naslouchaly odbornému výkladu a hudebním ukázkám. Přínosný byl nejen pro děti, ale i pro pedagogy. Těšíme se na další spolupráci.

ZŠ Masarova, Brno – Waldorfská část (PaedDr. Julie Šťastná):
Děkujeme za fascinující vyprávění o hudebních nástrojích i polární expedici. Z obou besed si odnášíme nezapomenutelné zážitky. Oceňujeme též pružnost v jednání a citlivý přístup k žákům, bohaté názorné materiály a především poutavé podání.

ZŠ Zbraslav u Brna (PaedDr. D. Jedličková):
Veliké díky za úžasnou a poutavou přednášku o hudebních nástrojích.

ZŠ Malešov (Mgr.Jirsová):
Představením jsou děti nadšeny. Učitelky téže. Není nad to, když si děti mohou všemi smysly osahat vše nové. Tešíme se na další návštěvu pana Mgr. Macků, jehož koníček je obdivuhodný a jistě nejen u nás rozdává mnoho radosti.

ZŠ Ostrovačice (M. Zálešáková):
Domnívám se, že pořad o vývoji hudebních nástrojů byl připraven na vysoké úrovni, žáci se zajímavou formou seznámili s mnoha nezvyklými nástroji, vyposlechli si jejich zvuk i dobové ukázky. Takovéhle pořady mají pro děti smysl, těšíme se na další spolupráci.

MŠ Nový Šaldorf :
Moc pěkné, pro děti poučné a zajímavé. V dnešní době upadající hudebnosti národa velmi záslužné.

Církevní MŠ; Laura, Praha 8 (Lenka Vaculová, FMA):
Bylo to moc pěkné, děti byly nadšené. Bylo to velmi zajímavé i pro nás pedagogy.

Místo pro vaše vlastní ohlasy:

6 reakcí na Ohlasy

 1. Jindra Kleinová říká:

  Dobrý den, opožděně, ale přece, Vám chceme poděkovat za pěkný pořad pro 1. a 2. tř. naší školy v Liběchově – o babičce Chrochtě. Důkazem toho, že děti pořad zaujal, je, že 2. den přišel chlapec s kytarou vyrobenou ze dvou krabic a gumiček a brnkal. Další den za mnou kluci přišli s tím, že založili kapelu: jeden bude hrát na tu kytaru, druhý na pastelky, třetí bude klepat na své větší břicho a čtvrtý tleskat.Pokusíme se je podpořit. Ale je vidět, že jste zaujal nejen nás dospělé. Děkujeme.

 2. Mgr. Miluše Machačová říká:

  Mnohokrát děkujeme za úžasné dopoledne vyplněné milým, laskavým povídáním p. Mgr. Macků o hudbě, hudebních nástrojích doplněné ukázkami hry na tyto nástroje. Děti (věk 3 – 6 let) byly naprosto soustředěné a nadšeně sledovaly a spolupracovaly. I pracovnice MŠ program ocenily nejen z pedagogického hlediska, ale i jako hluboký osobní prožitek. Děkujeme

 3. Domov pro seniory Iris, Ostrava-Mariánské Hory, p.o. říká:

  Je pro nás velkým potěšením, že jsme měli příležitost se s Vámi opětovně setkat tentokrát na přednášce o polárních krajinách. Klienti našeho Domova rádi naslouchají Vašemu srdečnému projevu a oceňují nové poznatky a informace, které se dozvědí.

 4. Domov pro seniory Iris, Ostrava-Mariánské Hory, p.o. říká:

  Chtěli bychom Vám moc poděkovat jménem našich klientů za krásnou, precizní a současně srozumitelně vedenou přednášku o vývoji hudebních nástrojů. Obohatil jste nás nejen na mysli, ale i na duši. Děkujeme Vám.

 5. Bc. Martina Hejdová říká:

  Přednáška o Izraeli byla pro naše uživatele i personál velmi zajímavá a přinesla nám mnoho nových poznatků. Byla vedena profesionálně a poutavě. Doufám, že budeme i nadále spolupracovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

45 + = 50